Miot urodzony 26.12.2014

Ojciec:
Ch. Lt.
JAUNZEMBEK TARZAN
HDA, ED0/0
Matka:
Mł.Ch.Pl., Mł.Zw.Pl.
DORINA Stancocker
HDA, ED0/0

Niewątpliwie najdłużej wyczekiwany miot w naszej hodowli Duchy Gór , nastawiony  przede wszystkim na charakter , wyjątkowy wybitny exterier, olbrzymi kościec i szlachetność głów . Szczeniaki z tego miotu urodziły się potężne , mocne ,zdrowe  o suchym oku , olbrzymich szlachetnych głowach bez niepożądanego stopu, i wyjątkowym ruchu , zapowiadają się doskonale pod względem wystaw i przede wszystkim jako ochroniarze naszego dobytku.

Mamą szczeniąt została MŁ CH PL Zwyciężczyni Polski  Dorina Stancocker samica o niespotykanej przepięknej urodzie , jedna z najpotężniejszych bo ważąca 80 kg samic w europie o świetnej olbrzymiej szlachetnej głowie , suchym oku a mimo swojej wielkości suczej w wyrazie . Dorina ma wspaniały lekki ruch jest bardzo skoczna co świadczy o jej wybitnym zdrowiu , jest samicą bardzo zrównoważoną ale na swoim terytorium nieustępliwą doskonale pilnująca co można obejrzeć w zakładce filmy na naszej stronie . Jej przodkami są wybitne olbrzymie psy. Ojciec wywodzący się z ukraińskich Lini jest MŁ CH PL CH PL wielokrotny zwycięzca polski i klubu Demon Sten Atletiko słynny przez wiele lat najpotężniejszy samiec w Polsce o nieprzeciętnej urodzie doskonałej głowie i ruchu. Matką jest Darial Madzhal Ala niesamowicie ostra samica posiadająca w swoim rodowodzie wybitne przepiękne psy ze słynnej hodowli Odor Mortis.

Ojcem szczeniąt  został pies którego znawcą rasy nie trzeba przedstawiać  JCH LV;CH LV CH LT JAUZENBEK TARZAN - pies ochroniarz. Bardzo odważny, pewny siebie, harmonijnie zbudowany, o bardzo mocnej kości oraz wspaniałej głowie, wybitny niespotykany przedstawiciel rasy. Zwycięzca wielu wystaw pochodzący z czołowej łotyskiej hodowli Jaunzembek. Pies, którego dzieci wygrywają wystawy. Są już między innymi Championami Polski, Węgier, a także wielokrotnymi zwycięzcami klubu.
Pies ten przekazuje swój świetny charakter , jakże cenny w dzisiejszych czasach , gdzie takich Azjatów można szukać z przysłowiową świecą . Możecie zobaczyć państwo na naszej stronie w zakładce filmy  jak pilnuje jego córka Drumla Duchy Gór zwierzę o którym można tyło przeczytać zagłębiając się w stare opisy, artykuły przedstawiające rasą .

* Kliknij na wybrany link poniżej, aby otworzyć galerię w nowym oknie

Szczenięta w wieku 7 tygodni