Doczekaliśmy się miotu z doskonałego skojarzenia!

Ojcem został nasz pies – młody reproduktor JELCYN SHAH AZIM,w którego linii występują fenomenalne psy-legendy: RATLY ASHA iz Klovi zwycięzca Europy 2013 roku JCH.RUS, RKF CHAMPION RUS, RKF, BLR, LTV, RUM, GRAND CH. RUS (ojciec Jelcyna) oraz LARHAN Iz Klovi jest zwycięzcą świata INTCH., Ch.Rus., RKF, Est., LT, LV, LUX, WW 2008 (dziadek Jelcyna),a także URUS SHEYTANKAVIA zwyciężczyni świata z 2013 roku (matka Jelcyna). Psy pochodzą z wybitnych rosyjskich linii i przekazują wiele dobrych cech swoim potomkom. Mają przepiękne, szlachetne azjatyckie mocnegłowy, są potężnej kości,mają doskonały charakter, a co najważniejsze cieszą się dobrym zdrowiem.

Jelcyn jest psem niepowtarzalnym,przepięknym, mocnym, grubej kości.
Ma piękną ogromną głowę, doskonałe kątowanie,świetny lekki ruch,niezrównany temperament (wrodzony instynkt ochrony swojego terytorium),a przede wszystkim – jak wszystkie psy z jego linii – jest zdrowy. Dopiero zaczął swoją przygodę z wystawami, a już odnosi sukcesy.

Matką została nasza samica – DRUMLA DUCHY GÓR, która jest córką znanej na polskich ringach CH.PL RUMBY ZOGCZA i fenomenalnego psa CH LT TARZANA JAUZENBEK pochodzącego z czołowej łotewskiej hodowli. Jest to doskonale dobrane skojarzenie nastawione na typ, wywodzące się od starych linii psów o perfekcyjnej anatomii, szlachetnej azjatyckiej głowie, płynnym lekkim ruchu i doskonałym zdrowiu. Przodkowie tych psów to najwybitniejsze zwierzęta tej rasy od wielu pokoleń.

Drumla to samica perfekcyjna pod każdym względem. Harmonijnie zbudowana, świetna w ruchu, o doskonałej potężnej szlachetnej głowie.

Praca,jaką wykonuje w naszej hodowli, to jej największy atut. Szkoleniowcy specjalizujący się w rasie stwierdzili, że taki skarb rodzi się raz na tysiąc CAO. Drumla również rozpoczęła swoją karierę wystawową z dużymi sukcesami,a to zaledwie początek jej drogi.

Jesteśmy dumni z posiadania takich zwierząt w naszej hodowli i chcielibyśmy, aby psy z naszej hodowli sprawiały Państwu taką samą radość jak nam.

Ojciec:
JELCYN SHAH AZIM
HDA, ED0/0
Matka:
DRUMLA Duchy Gór

* Kliknij na wybrany link poniżej, aby otworzyć galerię w nowym oknie

Szczenięta w wieku 7 tygodni

Szczenięta w wieku 2,5 tygodnia

Szczenięta w wieku 5 dni